Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości | fot. Policja

Niemiecka Policja wystąpiła do Policji krajów europejskich o pomoc w ustaleniu tożsamości zwłok. Z ustaleń śledczych wynika, że kobieta została zamordowana. Osoby, które mogą mieć informacje pomocne w ustaleniu tożsamości zwłok kobiety proszone są o kontakt z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji.

14 grudnia około godziny 20:45 w niemieckiej miejscowości Kaiserslautern w okolicy ulicy Staubörnchenstraße znaleziono zwłoki dotychczas nieznanej kobiety o rysach wschodnio-europejskich. Badania medycyny sądowej wykazały, że kobieta została zamordowana.

Ponieważ dotychczas podjęte przez Policję niemiecką czynności mające na celu ustalenie tożsamości zwłok nie przyniosły rezultatu, Dyrekcja Policji Kryminalnej (KD) w Kaiserslautern zwróciła się z prośbą o wsparcie poszukiwań publicznych.

– Denatka w wieku około 35 do 50 lat, wzrost 166 cm i waga 63 kilogramy. Ma brązowe oczy i ciemne, kręcone włosy do ramion. Na prawym podudziu posiada tatuaż w formie kwiatów. Kobieta ubrana była w białą kurtkę zimową i czerwone spodnie dresowe marki Puma. Spodnie mają na nogawkach białe lampasy. Ponadto denatka nosiła czarną koszulkę z długim rękawem i czarne kozaki na podpince – informuje w komunikacie niemiecka Policja

Osoby, które mogą mieć informacje pomocne w ustaleniu tożsamości zwłok proszone są o kontakt z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji pod numerem telefonu 22 60 510 05.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości | fot. Policja
Przeczytaj również: