Fot. zdjęcie podglądowe

Pewien 39-letni mieszkaniec gminy Szczytno skontaktował się z oficerem dyżurnym szczycieńskiej komendy i oświadczył, że jest nietrzeźwy. Mężczyzna dodał, że wszczął awanturę domową z mamą i siostrą, dlatego prosi o pilną interwencję funkcjonariuszy. 

Wczoraj (06.11.20r.) około godz. 16:30 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy odebrał dość nietypowe zgłoszenie. W słuchawce telefonu usłyszał mężczyznę, który oświadczył, że pilnie potrzebuje wsparcia funkcjonariuszy Policji. Zgłaszający dodał, że jest nietrzeźwy i wszczął awanturę domową z mamą i siostrą.

Gdy na miejscu zgłoszenia pojawili się policjanci, okazało się, że mają oni do czynienia z 39-letni mieszkańcem gminy Szczytno.

Mężczyzna podtrzymywał swoje wcześniejsze słowa twierdząc, że jest zły na siebie, gdyż w trakcie awantury domowej wypowiedział słowa powszechnie uznane za obraźliwe i wulgarne w stosunku do najbliższych członków rodziny.

39-latek tak się na siebie zdenerwował, że postanowił o tym fakcie powiadomić szczycieńską jednostkę Policji. Mundurowi w rozmowie z najbliższymi zgłaszającego ustalili, że mężczyzna często zachowuje się tak po alkoholu.

Funkcjonariusze potwierdzili również, że  w rodzinie nie dochodzi do żadnej przemocy.

Źródło: policja.pl

 

Przeczytaj również: