Fot. policja odnalazła zwłoki mężczyzny w centrum Gdyni

Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie identyfikacji zwłok mężczyzny. Mężczyzna został znaleziony w październiku w centrum Gdyni, nie miał przy sobie żadnego dokumentu. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego każdy, kto rozpoznaje osobę proszony jest o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu w Gdyni Śródmieściu prowadzą czynności w sprawie identyfikacji zwłok mężczyzny. Mężczyznę znaleziono w październiku 2020 roku w centrum Gdyni. Niestety nie miał przy sobie żadnych dokumentów.

Mężczyzna około 30-40 lat, wzrost około 175 cm, smukła budowa ciała, twarz podłużna, czoło wystające wysokie, włosy ciemno-brązowe, mały, wąski nos, przylegające uszy, stan odżywienia niedostateczny, rasa biała, brak uzębienia.

Miał na sobie zimową kurtkę koloru czarnego, sportową bluzę z kapturem koloru szarego, bordowo-granatowy sweter, granatowa koszulka, granatowe spodnie jeansowe, szare skarpetki, buty sportowe.

Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszyscy, którzy rozpoznają osobę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr tel. 47-74-21-170 (Naczelnik Wydziału Kryminalnego) lub 47-74-21-155 (dyżurny komisariatu).

Źródło: policja.pl

 

Przeczytaj również: