Fot. Stepan Dolgikh, mat. prasowe

Rosyjska panna młoda została zamordowana przez swojego męża mordercę. Wszystko wydarzyło się na oczach świadków.

Do zbrodni doszło w miejscowości Prokudskoye, która leży w obwodzie nowosybirskim. Ofiarą na swoim własnym weselu była 36-letnia Oksana Poludentseva, która została śmiertelnie skatowana przez 33-letniego Stepana Dolgikha.

Kobieta była świadoma tego, że jej partner dopuścił się już w przeszłości brutalnej zbrodni. 36-latka mimo to poślubiła swojego oprawcę, licząc na to, że takie wydarzenie odmieni jego życie i pomoże mu w wewnętrznej metamorfozie.

Według świadków masakra zaczęła się w chwili, kiedy pan młody stał się zazdrosny przez jednego z gości wesela, które odbywało się w domu. 33-latek oskarżył swoją żonę, o to, że zachowuje się nieodpowiednio.

Fot. zamordowana kobieta i jej partner, mat. prasowe

Szef policji Kirill Petrushin przekazał, że napastnik najpierw zaczął bić i kopać kobietę na zewnątrz i kontynuował atak, kiedy znajdowali się wewnątrz domu.

Złapał ją za włosy, uderzył, wyciągnął na ulicę i dalej katował – przekazał Petrushin i dodał, że kiedy kobieta przestała się bronić – wrzucił ją do pobliskiego rowu.

Goście byli zbyt przestraszeni, żeby zareagować, jednak wezwali na miejsce policję. Oprawca od razu przyznał się do zbrodni i trafił na 2 miesiące do aresztu, gdzie poczeka na wyrok sądu.

Źródło: dailymail.co.uk

 

Przeczytaj również: