Fot. zdjęcie podglądowe

Wrocławscy policjanci pojechali na interwencje, gdzie miało dojść do pobicia kobiety i uszkodzenia samochodu. Na miejscu okazało się, że była dziewczyna wraz ze swoją matką zaatakowały, mężczyznę i jego aktualną partnerkę. Agresywna kobieta uszkodziła też samochód byłego chłopaka, używając do tego kija bejsbolowego. Sprawdzenie 25-latki w systemach policyjnych wykazało, że jest osobą poszukiwaną. Została zatrzymana i trafiła do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, bezzwłocznie pojechali na teren jednego z wrocławskich osiedli, gdzie miało dojść do niebezpiecznej sytuacji. Zastali tam tylko osoby zgłaszające. Kobieta oświadczyła, że została zaatakowana przez byłą dziewczynę swojego chłopaka i jej matkę.

Policjanci ustali, że jedna z agresywnych kobiet przy pomocy kija bejsbolowego dokonała uszkodzeń osobowego BMW, należącego do 24-letniego mężczyzny. Zdenerwowana kobieta uszkodziła zderzak, błotnik oraz dwie lampy pojazdu. Właściciel pojazdu oszacował poniesione straty na około 3 tysiące złotych.

Funkcjonariusze ustalili miejsce zamieszkiwania wskazanych kobiet, gdzie niezwłocznie pojechali. Tam usłyszeli, że do uszkodzenia osobowego BMW doszło ze względu na stan wzburzenia spowodowany konfliktem z byłym chłopakiem. Sprawdzenia w policyjnych systemach wykazały, że jest osobą poszukiwaną. Została zatrzymana i trafiła do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

O jej losie zadecyduje sąd, a zgodnie z obowiązującymi przepisami zniszczenie cudzej rzeczy ruchomej, zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Źródło: policja.pl

Przeczytaj również: