Fot. zdjęcia z wypadku, policja

Na drodze wojewódzkiej nr 544 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Trzy osoby podróżujące osobówką zginęły, po tym jak ich auto zderzyło się z ciężarówką. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

W nocy z czwartku na piątek (28.08.2020r.) około godz. 1:00 oficer lidzbarskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Brodnica – Lidzbark na drodze wojewódzkiej nr 544.

Fot. zdjęcia z wypadku, policja

Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu tego zdarzenia, kierujący osobowym fordem na łuku drogi prawdopodobnie stracił panowanie nad autem i uderzył prawym bokiem pojazdu w prawidłowo jadący samochód ciężarowy marki DAF. W wyniku tego zdarzenia trzech mężczyzn, którzy podróżowali fordem, zginęli w wyniku odniesionych obrażeń.

Kierujący ciężarówką 27-latek był trzeźwy. On i jego pasażer nie odnieśli obrażeń. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności na miejscu zdarzenia. Droga była zablokowana przez kilka godzin. Wszelkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prowadzone postępowanie.

Fot. zdjęcia z wypadku, policja

Źródło: policja.pl

Przeczytaj również: