Łom | fot. Pixabay

Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna uderzył pałką teleskopową ojca swojej dziewczyny, ponieważ ten nie pozwolił się im spotykać. Usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Teraz za swoje skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed Sądem.

27 lutego do Komendy Powiatowej Policji w Pile zgłosił się mężczyzna i poinformował, że nieznany sprawca zaatakował go w pobliżu domu. Dodał, że napastnik uderzył go jakimś ciężkim narzędziem i uciekł. Pokrzywdzony doznał obrażeń głowy. Policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i rozpoczęli poszukiwania sprawcy.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy po przeanalizowaniu wszystkich zebranych informacji, wpadli na trop sprawcy, który został zatrzymany 28 lutego  na terenie Piły. Jak się okazało 21-letni mężczyzna jest chłopakiem córki pokrzywdzonego. Zaatakował mężczyznę pałką teleskopową, ponieważ ten nie pozwolił im się spotykać.

Zatrzymany to 21-letni mieszkaniec Piły. Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Przeczytaj również: