Ojciec 5-letniego Dawida Żukowskiego | fot. Policja

Trwa czwarta doba poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego. Głos w sprawie zabrała psycholog Teresa Gęs, która współpracuje m.in. z sądem w Grodzisku. Na antenie Polsat News przekazała istotne informacje od mieszkańców.

Te pogłoski pojawiały się od dłuższego czasu. Nową informację przekazała jednak psycholog właścicielka lokalnego sklepu. Jej klientka podsłuchała rozmowę ojca Dawida w przedszkolu. Miał przekazać, że dziecka nie będzie w placówce przez dłuższy czas z powodu wyjazdu.

Policja poszukuje 5-latka od czwartku, ale pierwsze czynności podjęto już w środową noc, kiedy powiązano samobójczą śmierć ojca z zaginięciem dziecka. Policja przeszukała jak dotąd blisko 4000 hektarów. Niestety bez rezultatów.

Przypomnijmy, Dawid ma 110 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Włosy jasne, zaczesane na prawo. Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena. Ojciec dziecka ubrany był w czarną kurtkę, granatowe materiałowe spodnie, beżowe buty wsuwane oraz koszulę polo z jasnym kołnierzykiem.

Policjanci apelują o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Państwa policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki Policji lub pod numer alarmowy 112.

źródło: Warszawa w Pigułce

Przeczytaj również: