Znęcał się nad swoją partnerką | fot. Policja

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzewanego znęcanie się i bicie swojej partnerki. Będąca w ciąży kobieta z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Policyjni wywiadowcy na jednej z ulic w Piasecznie zatrzymali 31-letniego mężczyznę. Z policyjnych ustaleń wynika, że jest on podejrzewany o znęcanie się nad będącą w ciąży swoją życiową partnerką

Z materiałów sprawy wynika, że jego zachowanie wobec kobiety było wyjątkowo brutalne. Zadawał jej uderzenia po całym ciele używając przy tym także różnych narzędzi. Kobieta z licznymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego przedstawili mu zarzuty karne za znęcanie się nad osobą najbliższą, narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia, a także za znęcanie się nad psem należącym do poszkodowanej.

Do prokuratury wpłynął wniosek o zastosowanie wobec 31-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi teraz w jednym z aresztów śledczych.