Młotek użyty do napadu na jubilera | fot. Policja

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie napadu na miejscowy sklep z biżuterią. Do zdarzenia doszło 21 lutego popołudniu na Placu Przemysława w Buku. Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, bądź rozpoznają młotek brukarski ze zdjęć prosimy o kontakt z Policją.

21 lutego po godz. 16 w Buku na Placu Przemysława doszło do napadu na sklep z biżuterią. Do punktu jubilerskiego wszedł mężczyzna w czarnej bluzie z kapturem na głowie i młotkiem brukarskim w ręce. Napastnik rozbił narzędziem szklaną ladę sklepową, zabrał biżuterię i następnie uciekł. Wystraszony przez pracowników zostawił młotek na miejscu zdarzenia.

Policjanci z Komisariatu Policji w Buku prowadzą postępowanie w tej sprawie. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia bądź potencjalnego sprawcy, lub rozpoznają narzędzie ze zdjęć, prosimy o kontakt z policjantami. Można się zgłaszać osobiście lub dzwonić pod numer telefonu 516 904 548 czynny w godz. 9.00-20.00. Komendant Miejski Policji w Poznaniu wyznaczył nagrodę finansową dla osoby, która przyczyni się do ustalenia sprawcy.