Zaginiony Michał Rosiak

Do zaginięcia doszło w nocy z czwartku na piątek w Poznaniu. Wtedy to 19-letni student, Michał Rosiak wraz z trójką kolegów udali się do klubu go-go „Euphoria” na Starym Rynku. Około godziny 1:00 mężczyzna zniknął z oczu kolegom. Od tamtej pory nie ma z nim kontaktu.

W nocy z czwartku na piątek czwórka młodych mężczyzn bawiła się na poznańskim Starym Rynku. Gdy przechodzili obok klubu „Euphoria” zostali tam zaproszeni przez osobę, która stała przed lokalem.

Studenci bawili się przez jakiś czas w klubie go-go, po czym jeden z nich postanowił go opuścić. Mężczyźni, którzy byli w lokalu wraz z zaginionym Michałem byli pewni, że poszedł on razem z kolegą opuszczającym „Euphorię” jako pierwszy. Od tego czasu nie ma kontaktu z zaginionym.

Sprawa zaginięcia 19-latka została zgłoszona w Komisariacie Policji Nowe Miasto w piątek wieczorem. Jak twierdzi rodzina, żaden z funkcjonariuszy do chwili obecnej nie zjawił się nawet w klubie, by zabezpieczyć monitoring, który znajduje się w lokalu. – Policja mówi nam, że lokal jest zamknięty i nie mają się tam jak dostać – informuje Kryminalną Polskę mama Michała.

Z ustaleń dziennikarzy Kryminalnej Polski wynika, że rodzina otrzymała dziś dwa dziwne telefony. Podczas pierwszego połączenia było słychać, jakby telefon był wyrywany jednej osobie przez drugą. Podczas drugiego połączenia słychać było „ku..a, miałeś nie dzwonić na policję”. Gdy ojciec zaginionego Michała oddzwonił na numer inicjujący połączenie, usłyszał jedynie „to pomyłka”.

Cała sprawa wydaje się jeszcze bardziej tajemnicza, gdyż jak twierdzą koledzy zaginionego – mimo, że nie miał pieniędzy, to został zabrany przez jedną z tancerek na tak zwany „prywatny taniec”. – Nam się wydaje, że coś złego stało się właśnie w tym klubie i syn może być tam przetrzymywany – mówi Kryminalnej Polsce mama zaginionego.

Rysopis Michała: wzrost około 190 cm, lekki zarost ubrany był w czarną polówkę, długą czarną kurtkę firmy New Balance oraz czarne spodnie.

Ktokolwiek może mieć jakieś informacje na temat Michała proszony jest o kontakt z najbliższym posterunkiem policji również z nami.

Piotr Szatkowski

Przeczytaj również: