Skierniewiccy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo 50-letniego mężczyzny. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 39-letniej skierniewiczance zarzutu zabójstwa. 15 października kobieta została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

12 października kilka minut przed godziną 20:00 dyżurny skierniewickiej policji otrzymał informację o zgonie mężczyzny przy ul. Batorego w Skierniewicach. Lekarz nie wykluczył udziału osób trzecich w spowodowaniu śmierci denata. Na miejscu pojawili się dzielnicowi.

Funkcjonariusze zatrzymali na miejscu 39-letnią skierniewiczankę, która swoim zachowaniem mogła przyczynić się do śmierci 50-latka  Zebrany materiał dowodowy, analiza informacji i ustaleń policjantów, a także przesłuchania świadków wskazują, że kobieta mając ponad promil alkoholu w organizmie uderzała kijem bejsbolowym i metalową rurką w głowę mężczyzny. Powstałe obrażenia doprowadziły do śmierci 50-latka.

Zatrzymana kobieta usłyszała prokuratorski zarzut zabójstwa. 15 października, decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące.  Za zbrodnię zabójstwa grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.