Złodziej wibratorów | fot. Policja

Funkcjonariusze z Gdańska prowadzą czynności w sprawie kradzieży akcesoriów erotycznych o wartości blisko 2,5 tysiąca złotych w jednym z gdańskich sex-shopów. Do kradzieży doszło 21 i 24 czerwca tego roku.

– Do serii kradzieży w seks shopie w centrum Gdańska, doszło na początku wakacji. Nie budzący podejrzeń mężczyzna przeglądał erotyczne gadżety. Jego zainteresowanie budziła lateksowa bielizna, różnej wielkości wibratory, kulki gejszy, a nawet zatyczki analne – informuje Super Express

Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Mężczyzna wykorzystywał nieuwagę personelu i chował opakowania np. z bielizną pod kurtkę oraz do plecaka, a pozostałe akcesoria wyciągał z opakowań i chował do kieszeni i plecaka, a puste opakowania odkładał na półkę.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Policją. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-11-522 lub do policjanta prowadzącego sprawę na numer 58 52-11-553 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

źródło: Policja / Super Express