Do makabrycznego odkrycia doszło w Kazimierzowie pod Elblągiem. Podczas kontroli drogowej funkcjonariusze Ruchu Drogowego ujawnili zwłoki kobiety. 24-letni kierowca samochodu został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w środę, 5 września około godziny 13:00. Policjanci Ruchu Drogowego prowadzili w miejscowości Kazimierzów rutynową kontrolę pojazdów. Podczas kontroli zatrzymanej Toyoty funkcjonariusze ujawnili w nim zwłoki kobiety.

– 24-letni kierowca został zatrzymany, wyczuwalna była od niego woń alkoholu. Podjęto czynności reanimacyjne, jednak po przybyciu pogotowia stwierdzono zgon kobiety. Dalsze czynności w tej sprawie będzie nadzorował prokurator – powiedział Kryminalnej Polsce kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Jak dodaje Nowacki, w chwili obecnej tożsamość kobiety nie jest znana. Od zatrzymanego 24-latka została pobrana krew, która zostanie poddana badaniom. Toyota, którą kierował mężczyzna została zabezpieczona na policyjnym parkingu. Narazie nie wiadomo, czy do zgonu przyczyniły się osoby trzecie. Ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych, które wyjaśnią przyczynę śmierci.