Poszukiwani sprawcy pobicia | fot. Policja

Policjanci z komisariatu na bydgoskim Błoniu proszą o pomoc w ustaleniu personaliów dwóch sprawców pobicia 16-latka na terenie CH Rondo w Bydgoszczy. Osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na nagraniu monitoringu proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Błonia.

Policjanci z Błonia prowadzą postępowanie  w sprawie pobicia 16-latka przez dwóch nieznanych mężczyzn. Do zdarzenia doszło 20 lipca około godziny 20:40 na terenie CH Rondo przy ul. Kruszwickiej 1 w Bydgoszczy na wysokości restauracji McDonald`s oraz na tarasie centrum.

Jak wynika z ustaleń policjantów, pokrzywdzonego będącego w towarzystwie sześciu dziewczyn zaczepiało dwóch nieustalonych mężczyzn już wcześniej w autobusie linii 58 na trasie od Janowca w kierunku Ronda Grunwaldzkiego i centrum miasta około godziny 20:20.

Osoby, które znają personalia mężczyzn widocznych na poniższym nagraniu oraz zdjęciach, bądź są w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod nr tel. 52 588 13 59 albo na numer alarmowy 112.