Kobieta z alkoholem | fot. Pixabay

Przed jednym z lokali gastronomicznych w Tomaszowie Mazowieckim doszło do pobicia czterech młodych mężczyzn. Dwóch z nich odniosło powierzchowne rany kłute. Sprawcy przestępstwa – trzej obywatele Gruzji – usłyszeli już zarzuty.

12 sierpnia w godzinach nocnych na ul. Stolarskiej w Tomaszowie Mazowieckim, przed jednym z lokali gastronomicznych, w którym odbywała się impreza prywatna doszło do sprzeczki pomiędzy czterema mieszkańcami powiatu tomaszowskiego a dwoma mężczyznami narodowości gruzińskiej.

Do zdarzenia doszło po tym jak obcokrajowcy zostali wyproszeni z lokalu, w którym pojawili się bez zaproszenia. Prośba ta spotkała się z ich agresją i w konsekwencji doprowadziła do szarpaniny pomiędzy mężczyznami. W tym samym czasie przed lokalem pojawił się kolejny obywatel Gruzji, który przy użyciu noża zadał powierzchowne rany kłute dwóm uczestnikom imprezy. Pozostali dwaj pokrzywdzeni odnieśli lżejsze obrażenia.

Tuż po zajściu policjanci zatrzymali dwóch Gruzinów, którzy mieli związek z tym zdarzeniem. Trzeci mężczyzna uciekł. Policjanci szybko ustalili jego tożsamość i również został zatrzymany. Wszystkim sprawcom przedstawiono zarzuty dotyczące udziału w bójce i pobiciu za co grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.