Sprawca napadu na bank | fot. Policja

Policjanci szukają sprawcy napadu na placówkę bankową. Napastnik groził kasjerce przedmiotem przypominającym broń i zabrał pieniądze. Wszyscy, którzy posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia proszeni są o kontakt ze śremską Policją.

7 sierpnia o godz. 14.42, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w Śremie przy ul. Moniuszki doszło do napadu na placówkę bankową. Z ustaleń policjantów wynika, że napastnik wszedł do placówki, zagroził kasjerce przedmiotem przypominającym broń palną i zażądał wydania pieniędzy. Kobieta przekazała gotówkę, a sprawca schował ją do reklamówki i oddalił się.

Mężczyzna w wieku około 30 lat, średniej budowy ciała, ubrany w białą koszulkę z krótkim rękawem, spodnie jeansowe do kolan, białe buty sportowe, ciemne okulary, z lewej strony głowy włosy krótko podgolone, a na środku ścięte „na jeżyka”, na lewej ręce tatuaż w kształcie korony.

Wszystkich, którzy widzieli coś niepokojącego lub posiadają jakiekolwiek inne informacje dotyczące tego zdarzenia, prosimy o kontakt ze śremskimi policjantami. Można się kontaktować telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 61 28 15 211 bądź 997 albo przesłać maila na adres: [email protected] Policja zapewnia anonimowość.