Zaginęła Agata Łońska | fot. Policja

Agata Łońska była widziana po raz ostatni 13 lipca. O godzinie 19:00 opuściła mieszkanie przy ul. Emilii Plater w Żarach gdzie mieszkała ze swoim chłopakiem. Zabrała ze sobą rower typu damka koloru czerwonego z napisem „Jubilat”. Ostatni raz kontaktowała się telefonicznie z osobami najbliższymi około godziny 23:00. Od tej pory brak jest kontaktu z zaginioną i nie jest znane jej miejsce pobytu.

Rysopis zaginionej: 155 cm wzrostu, sylwetka szczupła, włosy kolor ciemny, długość do ramion, oczy brązowe. Znaki szczególne: tatuaż na karku, symbol przechylonej litery „D”. Ubiór: sukienka czarna w białe grochy (taka jak na zdjęciu), posiadała ze sobą rower damka koloru czerwonego, oraz brązową torebkę z dokumentami.

Agata po zaginięciu mogła przebywać w rejonie osiedla Zawiszy Czarnego, ul. Żagańskiej lub dróg w kierunku miejscowości Kadłubia lub Marszów, kiedy jechała na czerwonym rowerze. Jeśli ktoś po dacie zaginięcia kontaktował się z Agatą Łońską lub ją widział, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach lub z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę poszukiwawczą pod numerami telefonów 690-106-816 lub 690-106-612.

Powstała również Facebookowa grupa, na której społeczność dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi zaginięcia Agaty Łońskiej. Do grupy można dołączyć TUTAJ.

Zaginęła Agata Łońska | fot. Policja