Nalot na seks-imprezę

Na seks-imprezie w Borowlanach zjawili się niezapowiedziani goście. Nalot na dom, w którym zorganizowano orgię zrobili milicjanci. Zatrzymano kilkudziesięciu uczestników. Białoruskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych opublikowało w sieci film z akcji.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 28 lipca. Pod Mińskiem, w wynajmowanym domu w miejscowości Borowlany cyklicznie organizowano seks-imprezy. Jak powiedział wiceszef Głównego Wydziału MSW ds. Kontroli Narkotyków i Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi – Dzmitryj Cajun, aby móc w niej uczestniczyć wystarczyło zapłacić od 200 do 370 rubli. Jeśli na orgię przyszła para, cena wynosiła 120 rubli. Natomiast kobiety wchodziły za darmo. W cenę wliczony był poczęstunek oraz usługi prostytutek.

Jedną z orgii przerwała nagle wizyta mundurowych, którzy zatrzymali 34 mężczyzn oraz 18 kobiet. Organizatorzy orgii odpowiedzą za czerpanie korzyści z nierządu. Białoruskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poinformowało, że seks-imprezy stają się coraz bardziej popularne. – Mamy informacje, że imprezy z elementami BDSM, wyuzdanymi konkursami, w których uczestniczą także przedstawiciele różnych orientacji, mogły być organizowane także w wielu innych miejscach w kraju – wyjaśnił Dzmitryj Cajun.