Niezidentyfikowany mężczyzna | fot. Policja

Do tragicznego zdarzenia doszło 10 czerwca na terenie jeziora Długiego w Olsztynie. Policjanci wyłowili z jeziora mężczyznę z raną postrzałową głowy. Przyczyną śmierci było prawdopodobnie samobójstwo. Po kilku dniach od tragedii policjanci wyłowili z jeziora również broń z której padł śmiertelny strzał. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Rysopis mężczyzny: wiek około 40 lat, wzrost około 180 cm, włosy krótko przystrzyżone koloru rudego, wydatny brzuch. Mężczyzna prawdopodobnie często chodził w czapce typu baseballówka oraz mógł nosić okulary korekcyjne.

Do chwili obecnej nie została ustalona tożsamość denata. Zarówno rodzina jak i znajomi nie zgłosili zaginięcia opisanego w komunikacie mężczyzny. Nie wykluczone, że denat może być obcokrajowcem. Dlatego policja ponownie prosi o zapoznanie się z wizerunkiem mężczyzny oraz o rozpowszechnienie go w jak najszerszym kręgu w celu ustalenia i odnalezienia jego rodziny lub znajomych, którzy mogliby potwierdzić lub pomóc w identyfikacji zwłok. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Komendą Miejska Policji w Olsztynie, pod nr tel. 603 396 125.

Niezidentyfikowany mężczyzna | fot. Policja
Przeczytaj również: