Do makabrycznego odkrycia doszło 13 lipca. Na terenie przedszkola Janka Wędrowniczka w Śremie znaleziono ciało młodego mężczyzny. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

W piątek, 13 lipca na zjeżdżalni na placu zabaw przy przedszkola Janka Wędrowniczka w Śremie znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja oraz pogotowie ratunkowe otrzymały zgłoszenie o prawdopodobnym samobójstwie kilkanaście minut po godzinie 11.00.

Policja potwierdza, że otrzymała takie zgłoszenie zgłoszenie, lecz nie komentuje szerzej sprawy. – Dyżurny śremskiej komendy policji o godz. 11.26 otrzymał powiadomienie o tym, że ktoś prawdopodobnie popełnił samobójstwo na terenie przedszkola w Śremie – poinformowała nadkom. Ewa Kasińska, rzeczniczka śremskiej policji.

Na miejscu zdarzenia pojawił się Adam Lewandowski, burmistrz Śremu. – Otrzymałem przed chwilą informację o tej sytuacji. W tym momencie na miejscu pracuje policja i ustala wszystkie okoliczności – powiedział portalowi naszemiasto.pl. Dodał, że przedszkole obecnie ma przerwę wakacyjną i nie przebywały w nim dzieci.