Poszukiwany za napaść seksualną | fot. Policja

Policjanci z Gdańska prowadzą śledztwo w sprawie napaści o podłożu seksualnym. Śledczy publikują wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym zdarzeniem i zwracają się z prośbą o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do ustalenia jego tożsamości.

Komisariat IV Policji w Gdańsku prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk Oliwa śledztwo w sprawie napaści o podłożu seksualnym, do której doszło 8 czerwca. Ze względu na dobro osoby pokrzywdzonej nie śledczy nie ujawniają szczegółów.

– W toku wykonanych czynności ustalono, iż prawdopodobny związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna którego wizerunek publikujemy. Policjanci dotarli do nagrania, na ktorym widoczny jest mężczyzna oraz sporządzili również jego portret pamięciowy. Mężczyzna jest w wieku 25-28 lat, wzrost ok. 170 -180 cm, sylwetka szczupła, włosy do ramion, oczy niebieskie. W dniu zdarzenia ubrany był w zielony t-shirt, spodnie do uda białe w hawajskie wzory, na stopach klapki – informuje st. asp. Mariusz Chrzanowski z gdańskiej policji

Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem IV Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Kaprów 14. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc całodobowo na numer oficera dyżurnego (58) 521-14-22, lub na numer policjanta prowadzącego sprawę (58) 521-14-21, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Wszystkim osobom, policjanci zapewnią anonimowość.