Kamery nagrały jak pozbywa się zwłok | fot. YouTube

Kamery przemysłowe nagrały moment pozbywania się zwłok przez mordercę. Do zabójstwa doszło w styczniu 2017 roku w brytyjskim mieście Evington. Sprawcą tej zbrodni jest 51-letni Ashwin Daudia, który zabił swoją żonę Kiran. Jej zwłoki ukrył ukrył w walizce, którą następnie wyniósł z domu zanim ze szkoły wrócił syn pary.

Ashwin i Kiran Daudia byli małżeństwem przez 26 lat. Ich związek został zaaranżowany przez rodziców. Kiran w 2014 roku wystąpiła o rozwód, jednak po jego orzeczeniu były mąż nadal mieszkał w ich dawnym domu.

16 stycznia między byłymi małżonkami wybuchła awantura. Ashwin podejrzewał Kirian o to, że znalazła sobie nowego mężczyznę. Jak później relacjonował w sądzie zabójca, 46-latka feralnego dnia miała zacząć na niego krzyczeć i wulgarnie obrażać. Zażądała również od niego, by się wyprowadził. Jak podaje „Mirror”, mężczyzna najpierw cisnął głową byłej żony o balustradę, a następnie zaczął ją dusić za pomocą szala, który miała na sobie.

Później mężczyzna zapakował zwłoki do walizki i wyniósł na zewnątrz, pozostawiając bagaż w opuszczonej alejce. Dzień później, gdy syn pary wrócił z college’u, ojciec poinformował go, że matka zaginęła. Kłamstwo jednak szybko wyszło na jaw i 51-latek trafił do aresztu. Został skazany na dożywocie, a o wcześniejsze zwolnienie będzie mógł ubiegać się po 18 latach.

źródło: Fakt24