fot. Warszawska Grupa Luka&Maro

Policjanci z Krosna zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o udział w zabójstwie do którego doszło w okolicach Gubina. Ciało ofiary zostało zakopane w lesie. – Prokurator wystąpi z wnioskiem o areszt dla obu mężczyzn – mówi prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej.

Z ustaleń śledczych wynika, że do zabójstwa mężczyzny doszło 30 stycznia. Ciało ofiary zostało zakopane w lesie w okolicach Gubina (woj. lubuskie). Po ujawnieniu zwłok natychmiast ruszyło śledztwo i poszukiwania sprawcy zabójstwa.

Policja i prokuratura nie chcą mówić o szczegółach zabójstwa. – W sprawie zostali zatrzymani dwaj mężczyźni – mówi w rozmowie z Fakt24 prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. Przez cały czas trwają czynności procesowe z zatrzymanymi. – Jeszcze w sobotę prokurator wystąpi do sądu z wnioskiem o areszty dla obu mężczyzn – dodaje prokurator Fąfera.

Według nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy Fakt24, motywem zabójstwa miała być kobieta, z którą wcześniej związana była ofiara. Obecnie kobieta ta ma być w związku z jednym z zatrzymanych mężczyzn. To on miał być zleceniodawcą morderstwa, a drugi jego wykonawcą.

źródło: Fakt24