O tej makabrycznej zbrodni mówiła cała Polska. Zmasakrowane ciało młodego mężczyzny znaleziono kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia na leśnej polanie w okolicach miejscowości Dołha na Lubelszczyźnie. Śledczy szybko ustalili, że za morderstwo odpowiedzialni są jego znajomi – dwie kobiety i mężczyzna. Teraz na światło dzienne wypłynęły nowe fakty. Galina J., Natalia M. oraz Michał W. zgwałcili i zamordowali Pawła T., bo chcieli mu dać nauczkę.

Na makabryczne znalezisko natknęli się niedzielnego poranka przypadkowi spacerowicze. Idąc lasem ujrzeli nagie, zakrwawione, związane taśmą klejącą zwłoki mężczyzny. Natychmiast poinformowali policję. Śledczy od początku wiedzieli, że doszło do brutalnego morderstwa i natychmiast rozpoczęli śledztwo, które bardzo szybko przyniosło zaskakujące rezultaty.

– Zatrzymaliśmy trójkę mieszkańców Białej Podlaskiej. Dwie kobiety i mężczyznę. To znajomi denata – tłumaczyli wtedy policjanci.

Do aresztu trafiła trójka znajomych zamordowanego 32-letniego Pawła T. – Galina J., Natalia M. i Michał W. Jedna z dziewcząt, Galina, była kiedyś w związku z ofiarą – Często przychodził pod sklep z sukniami ślubnymi, w którym pracowała i głośno żądał od niej pieniędzy – opowiadała pracująca na tej samej ulicy kobieta.

I to właśnie pieniądze okazały się przyczyną tego zabójstwa. Z ustaleń śledczych wynika, że Paweł T. nachodził i pożyczał od znajomych kobiet kasę, jednak z oddawaniem jej się nie spieszył. Dlatego kobiety postanowiły się zemścić. Uknuły plan upokorzenia dłużnika. Wciągnęły w niego nowego konkubenta Galiny – Michała W.

Realizacja planu zaczęła się piątkowego popołudnia. Wtedy to Natalia wywabiła Pawła z domu na parking. Tutaj doszło do pobicia zupełnie zaskoczonego mężczyzny. Następnie został skrępowany taśmą i wrzucony do bagażnika samochodu. Później oprawcy pojechali do miejscowości Dołha i właśnie tam doszło do makabrycznej zbrodni. Kobiety zgwałciły mężczyznę, a ich wspólnik wszystko nagrywał telefonem. Ofiara nie wytrzymała brutalnych tortur i zmarła. Całej trójce zamieszanych w zabójstwo grozi dożywocie.

źródło: Fakt24