Obcięła swojemu chłopakowi przyrodzenie

Okrutnej zemsty na swoim chłopaku dokonała Zhanna Nurzhanova pochodząca z Kazachstanu. Wpadła w szał po tym jak jej 36-letni partner skomplementował zdjęcie innej kobiety. Najpierw podała swojemu wybrankowi środki nasenne a później obcięła mu przyrodzenia. Kobieta została aresztowana.

Kazachskie media żyją sprawą potwornego przestępstwa, do którego doszło w stolicy kraju – Astanie.

Dostała furii, gdy zobaczyła, że jej partner wysłał swojej siostrze zdjęcie innej dziewczyny. Mężczyzna w wiadomości pochlebnie wypowiedział się o wyglądzie swojej znajomej. To wystarczyło, by 36-letnia Zhanna Nurzhanova z zminą krwią zaplanowała makabryczną zemstę.

Z relacji zagranicznych mediów wynika, że 36-latka najpierw podała swojemu wybrankowi leki nasenne i poczekała aż ten zaśnie. Następnie znieczuliła go wyniesionymi z salonu piękności, w którym pracuje specyfikami. W końcu wzięła do ręki nóż i z zemstą w oczach obcięła mężczyźnie penisa.

Po tym bezlitosnym akcie zemsty 36-latka najprawdopodobniej miała wyrzuty sumienia, bo zawiozła swojego niemiłosiernie cierpiącego partnera do szpitala. Tam aresztowali ją policjanci wezwani przez lekarzy.

Chirurdzy próbowali uratować członka mężczyzny, jednak obrażenia były zbyt poważne. Zhannie Nurzhanovej grozi teraz kara od trzech do sześciu lat więzienia.

źródło: Fakt24