Poznańscy "Łowcy cieni" / Źródło: Twitter / @BorowiakPolicja

Świętokrzyscy „Łowcy cieni” zajmujący się poszukiwaniem osób, zatrzymali 31-letniego mieszkańca województwa lubelskiego, który przez blisko 8 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany przez sądy i prokuraturę za kradzieże i włamania. Mężczyzna został już osadzony w areszcie.

Policjanci z Kielc na podstawie wstępnych ustaleń funkcjonariuszy z KPP w Radzyniu Podlaskim otrzymali informacje, że poszukiwany przez sądy i prokuraturę 31-latek z województwa lubelskiego może przebywać na naszym terenie. Szczegółowa weryfikacja informacji oraz ich analiza doprowadziła funkcjonariuszy do jednej spod kieleckich miejscowości.

Wczoraj rano policjanci zatrzymali tam do kontroli samochód w którym znajdował się 31-latek wraz ze swoją partnerką. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony gdy zobaczył funkcjonariuszy. Od blisko 8 lat udawało mu się unikać odpowiedzialności m.in. za włamania i kradzieże. Został zatrzymany i przewieziony do Aresztu Śledczego w Kielcach. Był poszukiwany 5 listami gończymi oraz 2 zarządzeniami poszukiwań.