W USA znany był jako wyjątkowy zwyrodnialec. Daniel Davey przez 18 miesięcy wykorzystywał kilkuletniego chłopca. Zmuszał go do seksu oralnego. Podobnych praktyk miał próbować również z dwójką innych dzieci. Sąd skazał go na 6,5 roku więzienia, jednak z zasądzonej kary odbył zaledwie tydzień. Jego zwłoki znaleziono w celi.

22-letni Daniel Davey był pracownikiem jednej z restauracji McDonald’s. Przez 18 miesięcy dorabiał jako opiekun pięcioletniego chłopca. Właśnie w tym czasie mężczyzna zmusił sześciokrotnie chłopczyka do seksu oralnego. Tego samego miał również próbować z dwójką innych dzieci. Wszystko wyszło na jaw, gdy chłopczyk opowiedział o wszystkim rodzicom.

Sąd skazał mężczyznę na 6,5 roku. Trafił do więzienia HMP Bullingdon w hrabstwie Oxfordshire. Jednak jego odsiadka skończyła się po tygodniu i to w tragicznych okolicznościach. Jego ciało zostało znaleziono w celi.

W chwili obecnej nie wiadomo, czy do śmierci przyczyniły się inne osoby. Śledczy nie wykluczają, że mężczyzna nie radząc sobie z nagonką ze strony współosadzonych, zdecydował się na samobójstwo.

To nie pierwszy taki przypadek w tym zakładzie karnym. Ostatnie raporty mówią, że w więzieniu tym pracuje zdecydowanie zbyt mało personelu, który nie jest w stanie utrzymać w ryzach ponad tysiąca osadzonych tam dorosłych mężczyzn. Od poprzedniej kontroli, aż trzech więźniów HMP Bullingdon odebrało sobie życie.

źródło: Fakt24