W sobotę na warszawskiej Woli stołeczni policjanci znaleźli zwłoki 72-letniego mężczyzny i kobiety. Na miejscu trwają czynności mające wyjaśnić przyczynę śmierci. W sprawie został zatrzymany mężczyzna.

– Około godziny 10 wolscy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań przy ulicy Płockiej. Wcześniej otrzymali zgłoszenie, że ktoś wzywa pomocy. W mieszkaniu ujawnili zwłoki 72-letniego mężczyzny, natomiast przed blokiem zwłoki niezidentyfikowanej kobiety – powiedziała PAP komisarz Monika Brodawska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu pracuje prokurator, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz trwają przesłuchania świadków. Jak dodała komisarz Brodawska, przyczyna śmierci kobiety i mężczyzny będzie przedmiotem śledztwa, na chwilę obecną nie są znane okoliczności zgonów.

Według informacji tvnwarszawa.pl kobieta mogła wypaść z okna mieszkania – Wgnieciona jest przednia szyba auta, przy którym leży ciało. Wygląda na to, że kobieta spadła na ten samochód. Możliwe, że policjanci zauważyli jej ciało z góry, gdy interweniowali w mieszkaniu na piątym piętrze – relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.