Poszukiwana Aleksandra Kowalczyk | fot. Policja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionej Aleksandry Kowalczyk, 38-letniej mieszkanki Rzeszowa. Zaginiona 1 stycznia 2018 wyszła z miejsca zamieszkania nie informując domowników dokąd się udaje. Do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Kobieta wyszła w domu w środku nocy bez słowa. Nie zostawiła rodzinie żadnej wiadomości i nikomu nie powiedziała dokąd się udaje. Nie ma z nią żadnego kontaktu. Policja sprawdziła szpitale, dworce, przejrzała nagrania z monitoringu, przepytała sąsiadów, znajomych. Ale na razie bez efektu.

Pani Aleksandra prowadzi w Rzeszowie własną kancelarię. Ma tytuł doktora nauk prawnych, wcześniej wykładała na dwóch uczelniach. Jako mecenas cieszy się znakomitą opinią. Specjalizuje się w prawie pracy i prawie ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także sprawami spadkowymi. Czy jej zniknięcie może mieć związek z jej pracą? Śledczy badają także ten wątek.

Policja zwraca się z apelem o pomoc w poszukiwaniach. Jeśli ktoś ma informacje na temat zaginionej proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. (17) 858 3224 albo 997.

Rysopis zaginionej: wzrost około 170 cm, waga około 80 kg, średnia budowa ciała, włosy ciemne, długie lekko falowane. W dniu zaginięcia była ubrana w czarny płaszcz do kolan i ciemne spodnie.

źródło: Policja / Fakt24