Dziś w nocy, ze studni na jednym z osiedli w Bydgoszczy wydobyto ciało 20-letniego mężczyzny. Według lokalnych mediów to poszukiwany od piątku student Uniwersytetu Gdańskiego.

– Dziś o godzinie 1.30 policjanci ujawnili w studni przy ulicy Agrestowej zwłoki poszukiwanego od wczoraj 19-latka – mówi portalowi pomorska.pl mł. asp. Piotr Duziak z Zespołu Prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy. – Do wypadku doszło na terenie jego miejsca zamieszkania. Prawdopodobnie próbował wejść do domu od frontu, a gdy to mu się nie udało, próbował od zaplecza i wpadł do niezabezpieczonej studni – dodaje Duziak.

Jak podaje bydgoski oddział TVP znaleziony 20-latek to student pierwszego roku Uniwersytetu Gdańskiego, którego wspólnie z policją szukała rodzina i znajomi. Kontakt z 20-latkiem urwał się w nocy z piątku na sobotę, gdy wracał do domu. Ciało 20-latka znajdowało się na głębokości sześciu metrów. Wydobyli je strażacy. Na razie nie wiadomo, jakie były okoliczności śmierci. Jej przyczynę wyjaśni sekcja zwłok.