Policja poszukuje zaginionych nastolatek

Policja w Siedlcach poszukuje zaginionych Wiktorii Skłodowskiej lat 14 zam. Rakowiec i Angeliki Krasnodębskiej lat 14 zam. Trzemuszka, które 2 stycznia około godziny 10.45 były widziane na dworcu PKP w Siedlcach i do chwili obecnej nie powróciły do miejsca zamieszkania. Nie nawiązały również kontaktu z rodziną.

Wiktoria Skłodowska: wzrost ok. 165 cm, szczupłej budowy ciała, długie włosy koloru ciemny blond, uczesana w dwa kucyki, oczy niebieskie, twarz owalna, bez znaków szczególnych. W chwili zaginięcia ubrana była w kurtkę koloru ciemnozielonego z kapturem obszytym futrem, jasnoniebieskie spodnie jeansowe, buty typu trzewiki w kolorze jasnozielonym, bluzę dresową z kapturem w kolorze ciemnoszarym.

Angelika Krasnodębska: wzrost ok. 175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długości za uszy koloru czerwonego, farbowane, oczy jasne, twarz  owalna, blizny po samookaleczeniach na przedramionach i nogach. Ubrana była w krótką kurtkę koloru zielonego, czapkę koloru zielonego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty na koturnie koloru biało-bordowego, chustkę w barwach moro, bluzę dresową z kapturem w tzw „panterkę”.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym siedleckiej komendy pod nr tel. 25 643 23 60 lub 997.