Fot. Zdjęcie podglądowe

To miał być udany Sylwester i szczęśliwy początek Nowego Roku, a skończyło się awanturą, rozstaniem i wizytą w szpitalnej izbie przyjęć. Kobieta i mężczyzna wracając w poniedziałek nad razem z sylwestrowej zabawy pokłócili się… Później doszło już do rękoczynów, a nawet ciosów ortopedyczną kulą.

W poniedziałek nad ranem policjanci interweniowali na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach, gdzie według zgłoszenia mężczyzna miał zrzucić kobietę ze schodów. Jak się okazało chodziło o 21-latkę i jej 31-letniego partnera. Kobieta i mężczyzna razem spędzili Sylwestra, gdy ok. 4.00 wracali do domu doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia.

W pewnym momencie oburzona słowami 21-latka uderzyła swojego partnera w twarz, a ten nie pozostał jej dłużny. Mężczyzna jednak nie tylko spoliczkował ją, ale począł okładać ortopedyczną kulą. 21-latka doznała obrażeń nosa, ucha, a także twarzy, gdyż w pewnej chwili straciła równowagę i upadła na schody.

Na szczęście wraz z pojawieniem się patrolu, na miejsce przybyli ratownicy medyczni, którzy zajęli się 21-latką. Kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie otrzymała fachową pomoc. Choć obrażenia nie zagrażają jej życiu to szwy, które chirurg musiał założyć z pewnością długo będą jej przypominały o niefortunnym powitaniu Nowego Roku.

Policjanci wszczęli już dochodzenie. 31-latkowi za uszkodzenie ciała byłej partnerki grozi teraz nawet do 5 lat więzienia.