Zaginione nastolatki | fot. Facebook

Wyszły z domu w poniedziałkowy wieczór i ślad po nich zaginął. Jak wynika z ustaleń dziennikarzy Kryminalnej Polski, tego wieczora trzy nastolatki miały spotkać się z dwoma mężczyznami, z którymi do dziś nie ma kontaktu. Dziewczyny pochodzą z podkarpackiej miejscowości Tryńcza.

– W poniedziałek, 25 grudnia, około godziny 21:00 podwiozłem je na miejsce spotkania, nie zabrały ze sobą dokumentów, pieniędzy, ani żadnych rzeczy, które mogłyby wskazywać na ucieczkę – mówi dziennikarzowi Kryminalnej Polski kolega zaginionych dziewczyn. – Jedna z nich znała się z chłopakami z którymi miały się spotkać – dodaje.

Około godziny 1 w nocy telefony całej trójki nastolatek już milczały. Jak informują znajomi zaginionych dziewczyn, umówiły się one z dwoma chłopakami w wieku 24-27 lat, jednak nie wiadomo, czy do spotkania doszło. 16-letnia Ania Nagórna, 18-letnia Dominika Nagórna oraz 19-letnia Klaudia Bura do chwili obecnej nie skontaktowały się z rodziną.

Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku potwierdza zgłoszenie zaginięcia nastolatek, jednak o szczegółach telefonicznie nie chce informować. Funkcjonariusze nie komentują również udziału mężczyzn w całym zdarzeniu i nie potwierdzają ich zaginięcia.

Klaudia Bura lat 19 – szczupła budowa ciała, wzrost około 165 cm, waga około 48 kg, włosy blond do ramion, oczy niebieskie, twarz podłużna. W chwili wyjścia z domu ubrana była w czarną sukienkę przed kolano, ciemna kurtkę do pasa z kapturem obszytym kożuszkiem, rajstopy czarne, czarne kozaki zamszowe na obcasie.

Dominika Nagórna lat 18 – szczupła budowa ciała, wzrost około 168 cm, waga około 50 kg, włosy ciemne z jasnymi pasemkami, proste do ramion, oczy brązowe, twarz okrągła. W chwili wyjścia z domu ubrana była w spodnie jeansowe koloru ciemnego, różową koszulę z krótkim rękawem, czarny żakiet, kurtka koloru granatowego z kapturem obszytym kożuszkiem, buty sportowe marki Puma – czarne z zielonymi elementami.

Anna Nagórna lat 16 – szczupła budowa ciała, wzrost około 165 cm, waga około 50 kg, włosy długie koloru ciemny blond, oczy piwne, twarz podłużna smukła. W chwili wyjścia z domu ubrana była w różową sukienkę, czarne kozaki, czarną kurtkę z kapturem obszytym kożuszkiem.

Wszystkie osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu zaginionych proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku tel. (16) 64 12 310, (16) 641 24 26 lub telefon alarmowy 997.