W Tychach znaleziono ciało mężczyzny | fot. 112tychy.pl

Dziś około godziny 7 rano do dyżurnego tyskiej Policji wpłynęło zgłoszenie, ze na trawniku przy al. Jana Pawła II leży mężczyzna, który nie daje oznak życia. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol.

 

Zwłoki mężczyzny znaleziono dzisiaj w Tychach w rejonie Alei Jana Pawła II. To ciało 43-letniego mężczyzny. Od rana na miejscu jest policja i prokurator – trwają oględziny zarówno zwłok mężczyzny, jak i miejsca ich znalezienia. -Już wstępne oględziny ujawniły na głowie mężczyzny obrażenia, mogące wskazywać na udział osób trzecich w jego śmierci. Niepokojące jest także to, że portfel należący do mężczyzny znaleziono w pewnej odległości od jego zwłok – informuje portal TVS.pl, powołując się na tyską prokuraturze.

Zaistniało podejrzenie, że śmierć 43–letniego mężczyzny mogła nastąpić w wyniku działania przestępczego. Zapadła decyzja o konieczności sprowadzenia na miejsce przewodnika z psem tropiącym. Na miejscu znalezienia zwłok cały czas trwają czynności z udziałem prokuratora. Przyczyny śmierci ma wyjaśnić sekcja, która wstępnie zaplanowana jest na środę lub czwartek.

 

źródło: 112Tychy.pl / TVS.pl

Przeczytaj również: