Policjanci z Lublińca wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Woźnikach. 33-letnia kobieta wyrzuciła z okna swojego 2-letniego synka. Dziecko trafiło do szpitala. Jego stan lekarze określają jako ciężki, ale stabilny.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj na jednym z osiedli w Woźnikach. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że 33-letnia mieszkanka tej miejscowości wyrzuciła przez okno swojego 2-letniego synka. Chłopiec przeżył upadek z wysokości kilku metrów i z ciężkimi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Matka chłopca została zatrzymana i pozostaje pod obserwacją psychiatryczną. Wiadomo już, że w chwili zatrzymania była trzeźwa.

W dniu dzisiejszym 33-latka została przesłuchana i usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.Kobieta przyznała się do zarzucanego czynu i złożyła wyjaśnienia. Prokurator wystąpi z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanej środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Przeczytaj również: