Stołeczna policja poszukuje świadków tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 27 października ok. 22. 00 w miejscowości Cegielnia Kosewo gm. Pomiechówek. W wyniku tej tragedii po przewiezieniu do szpitala zmarł 15-letni chłopiec. Niestety kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Nowodworska Policja i Prokuratura apelują o zgłaszanie się świadków wypadku oraz o pomoc w ustaleniu kierowcy, który brał udział w tym zdarzeniu.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że ok. godz. 22.00 kierujący pojazdem osobowym w Cegielni Kosewo na wysokości nr 52A, potrącił 15-letniego pieszego. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku miejscowości Wymysły. Niestety chłopiec po przewiezieniu do szpitala zmarł. Mimo podjętych przez mundurowych działań do tej pory nie ustalono kierowcy, który brał udział w wypadku.

Policjanci  proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w nowodworskiej komendzie przy ul. Paderewskiego 3  lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 775 22 01-04 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: [email protected]

Przeczytaj również: