Fot. zdjęcie podglądowe

O tym makabrycznym zdarzeniu narazie niewiele wiadomo. Do tragedii doszło w piątkowy wieczór w Piątnicy na Podlasiu. Na jednej z posesji znaleziono zwłoki 58-letniego mężczyzny. 58-latek zginął od uderzeń siekierą. Przerażającym faktem jest to, że to jego własny syn pozbawił go w tak bestialski sposób życia.

Ciało 58-letniego mężczyzny znaleziono w podlaskiej Piątnicy w piątek przed godziną 18:00 na jednej z posesji. Z informacji podanych przez portal wspolczesna.pl, 28-letni syn tragicznie zmarłego sam zadzwonił na policję. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łomży Maria Kudyba potwierdziła, że sprawcą tej strasznej zbrodni jest syn 58-latka.

Wstępne ustalenia pozwalają śledczym twierdzić, że narzędziem zbrodni była siekiera. 28-latek został zatrzymany przez policję. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora będę wyjaśniać szczegółowe okoliczności tego makabrycznego zdarzenia. Przerażającym faktem jest to, że 28-letni mężczyzna podniósł rękę na ojca i w tak bestialski sposób pozbawił go życia.

źródło: wspolczesna.pl / Fakt24

Przeczytaj również: