Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety, którą 3 września o godzinie 08:00 funkcjonariusze znaleźli na krajowej „szesnastce” na wysokości Barczewa. Kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów, nie jest też w stanie powiedzieć skąd się wzięła w tym rejonie oraz dokąd zamierzała pójść. Każdy, kto może posiadać jakiekolwiek informacje na temat tożsamości kobiety proszony jest o jak najszybszy kontakt z najbliższą jednostką policji.

Kobieta z prawdopodobnym zaburzeniami pamięci jest w wieku około 35-40 lat, ma około 165 cm wzrostu, twarz pociągła, włosy proste koloru ciemny blond splecione w kucyk. Ma przy sobie okulary korekcyjne z czerwonymi oprawkami. Schludnie ubrana w szarą rozpinaną bluzę z kapturem, spodnie jeansowe koloru granatowego, buty wiązane koloru niebieskiego.

Kobieta ma przy sobie jedynie drewniany różaniec i zawieszony na szyi srebrny łańcuszek.

Osoby, które rozpoznają kobietę proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie – osobiście przy ul. Partyzantów 23 lub pod nr tel. 601 457 510 / 0 (89) 522 34 24. Informacje można również wysyłać mailowo na adres: [email protected]

Przeczytaj również: