W Kołobrzegu wypłynęły zwłoki | fot. Takze.pl / Facebook

Około południa na plaży centralnej w Kołobrzegu w okolicy dawnego „Morskiego Oka” morze wyrzuciło na plażę zwłoki mężczyzny. Wszystko wskazuje, że to zaginiony kołobrzeżanin – czytamy na Facebookowym profilu.

– Dryfujące ciało ujawniły osoby przebywające na plaży. Rodzina rozpoznała, że jest to zaginiony Krzysztof Malingowski. Ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone, w najbliższym czasie prokurator zdecyduje o sekcji zwłok – mówi w rozmowie z Kryminalną Polską mł. asp. Tomasz Kwaśnik z KPP w Kołobrzegu.

Przypomnijmy, Krzysztof Malingowski (25 l.) zaginął w nocy z 21 na 22 lipca. Ostatni raz widziany był przez swoich znajomych na terenie trwającego w Kołobrzegu festiwalu Sunrise. Około godziny 2 w nocy oddalił się by zakupić piwo i ślad po nim zaginął.

Na Facebooku powstała ogromna grupa, która zrzesza ludzi próbujących pomóc odnaleźć zaginionego 25-latka. – Dostajemy wiele sygnałów, które przekazujemy na bieżąco Policji, niektóre są ze sobą sprzeczne, ale wszystko trzeba sprawdzić – mówiła w rozmowie z Kryminalną Polską jedna z administratorek grupy.

źródło: gk24.pl / Facebook / Kryminalna Polska

Przeczytaj również: