Magdalena Żuk | fot. Niediegetyczne

 

Agencja detektywistyczna LAMPART na swoim oficjalnym profilu na facebooku opublikowała dziś specjalny komunikat. Dowiedzieliśmy się z niego, że podejrzewany Kamil. P. (PS. Złoty) przebywa w areszcie śledczym w związku ze sprawą śmierci Karoliny Kaczorowskiej. Dodatkowo weryfikowane są również jego powiązania ze śmiercią Magdaleny Żuk. 

Mężczyzna o pseudonimie „Złoty” w przeszłości pojawiał się wielokrotnie przy sprawie zmarłej w Egipcie Polki. W licznych teoriach spiskowych, które rozprzestrzeniały się w sieci łączony był zarówno ze śmiercią Magdaleny Żuk jak modelki Karoliny Kaczorowskiej w Karpaczu.

Detektywi z Lampart w swoim komunikacie wymienili jednak zupełnie innego mężczyznę. „Złoty” z komunikatu to Kamil P., z kolei „Złoty”, o którym wcześniej mówiono w mediach to Kamil. C. Pseudonim oraz imię obu panów jest identyczne, jednak różni się ich nazwisko.

Wielu internautów, nie zauważyło tego drobnego szczegółu. Informacja, że aresztowany „Złoty” to mężczyzna, który już wcześniej pojawiał się w tej sprawie została także opublikowana przez niektóre internetowe serwisy. Prokuratura jak dotąd  nie potwierdziła doniesień detektywów z LAMPART.

 

Przeczytaj również: