Grodziscy policjanci zatrzymali 37–latka podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna nie wpuszczony do domu konkubiny wybił szybę w oknie i uszkodził wyposażenie pokoju. Łukasz P. przyznał się do przedstawionego mu zarzutu i dobrowolnie poddał się karze. Popełnione przez niego przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Po zgłoszeniu wybicia szyby w oknie domu i uszkodzeniu podłogi i wyposażenia pokoju, grodziscy policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwanie sprawcy tego czynu. Z informacji od pokrzywdzonej wynikało, że na terenie posesji przebywał wcześniej nietrzeźwy konkubent córki i nie został wpuszczony do domu. Właśnie tego mężczyznę zgłaszająca podejrzewała o celowe rzucenie betonowym bloczkiem w okno i dokonanie uszkodzeń na sumę około 2500 złotych.

Policjanci szybko ustalili miejsce przebywania 37-latka i zatrzymali go. Łukasz P. usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do dokonania tego przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze. Popełniony przez niego czyn zagrożony jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.