Poszukiwani za pobicie | fot. Policja

Policjanci z komisariatu na Śródmieściu wspólnie z Prokuraturą Rejonową Gdańsk – Śródmieście prowadzą czynności w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u 27-letniego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego. Do zdarzenia doszło 24 czerwca br. nad ranem na gdańskim Śródmieściu. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z komisariatu II wspólnie z Prokuraturą Rejonową Gdańsk – Śródmieście prowadzą czynności w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u 27-letniego mieszkańca województwa warmińsko-mazurskiego. Zdarzenie miało miejsce 24 czerwca br. nad ranem na gdańskim Śródmieściu. Pokrzywdzony z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Związek ze sprawą ma dwóch mężczyzn, których wizerunki publikujemy.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na temat ich miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji II w Gdańsku przy ul. Piwnej  32/35 pod numerami telefonów 58 32-14-622 i 58 32-14-612 lub dzwoniąc na numery alarmowe 997 i 112.