Policjanci szczycieńskiej komendy interweniowali wobec 30-latka, który awanturował się w jednym z lokali gastronomicznych. Mężczyzna szarpał klientów i wyzywał ich słowami wulgarnymi. Z uwagi na swoje zachowanie oraz na to, że był nietrzeźwy, został zatrzymany przez funkcjonariuszy. W chwili zatrzymania okazało się, że mieszkaniec Szczytna posiadał przy sobie narkotyki. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W niedziele (18.06.2017) parę minut po północy oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturującym się przed lokalem gastronomicznym mężczyźnie.

Na miejsce interwencji natychmiast pojechali policjanci. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 30-letni mieszkaniec Szczytna wszczął awanturę w jednym z lokali na terenie miasta. Mężczyzna szarpał klientów i wyzywał ich słowami wulgarnymi. Pracownicy ochrony wyprosili 30-latka z lokalu jednak ten nadal nie mógł opanować swojej agresji.

Z uwagi na to, że 30-latek był nietrzeźwy i w tym stanie zakłócił ład i porządek w miejscu publicznym, został zatrzymany. W chwili interwencji maił blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto w trakcie przeszukania jego odzieży okazało się, że posiadał przy sobie marihuanę, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.