Magdalena Żuk | fot. Facebook

Raport medyczny sporządzony po przeprowadzeniu w Egipcie sekcji zwłok Magdaleny Żuk wskazuje, że 27-letnia Polka zmarła na skutek uduszenia. Miały do tego doprowadzić rozległe obrażenia, jakich doznała po upadku z dużej wysokości. Niebawem poznamy wyniki sekcji przeprowadzonej przez polskich biegłych.

Z raportu medycznego sporządzonego po śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie wynika, że młoda Polka zmarła na skutek uduszenia – po upadku z okna szpitala na pierwszym piętrze doznała tak rozległego stłuczenia płuca, że egipscy lekarze nie mogli zrobić nic, by przywrócić dziewczynie funkcję oddychania.

Według doniesień Faktu wciąż nieznane są jednak wyniki badań toksykologicznych, biologicznych oraz histopatologicznych – wyniki tych badań będą mogły wykazać m.in. czy Magdalena  Żuk znajdowała się pod wpływem narkotyków. Wyniki drugiej sekcji zwłok, przeprowadzonej już w Polsce będą znane dopiero w przyszłym tygodniu. Czy potwierdzą one wyniki sekcji specjalistów w Egipcie i czy utną spekulacje, które wciąż pojawią się w mediach?

żródło: Fakt/Party