Magdalena Żuk i Markus W. | fot. Jastrząb Post

Do mediów przeciekła informacja, że w związku z licznymi oskarżeniami, komentarzami pod adresem Markusa W. , ten podjął działania mające na celu ścigać i karać wszystkich którzy go oskarżali o śmierć Magdaleny Żuk.

Do mediów przeciekła informacja, że w związku z licznymi oskarżeniami, komentarzami pod adresem Markusa W., ten podjął działania mające na celu ścigać i karać wszystkich którzy go oskarżali o śmierć Magdaleny Żuk.

Sprawa Magdaleny Żuk oraz wszystkie okoliczności tej sprawy sprawiły, że internet nie stygnie od ponad 2 tygodni. Ogrom spekulacji, oskarżeń, tysiące detektywów internetowych wysuwa coraz to nowe wnioski.

Ogromna część internautów wprost oskarżała Markusa W. o śmierć Polki. Przypisywano mu między innymi udział w działalności zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się handlem żywym towarem. Najpopularniejsza w sieci teoria głosi, że Markus W. wraz ze znajomymi mieli sprzedać Magdalenę Żuk arabskim bogaczom.

Markus W. podjął w związku z tym działania mające na celu ścigać internetowych hejterów.

Łukasz Frankiewicz, pełnomocnik Markusa będzie prowadził całą akcję i bronił dobrego imienia swojego klienta… przed sądem. Wiadomo, że póki co gotowych jest kilkadziesiąt pozwów.

– Dokumenty są już gotowe i rozpoczynam ich składanie. Czekaliśmy na potwierdzenie prokuratury, że mój klient nie miał nic wspólnego ze śmiercią Magdaleny Żuk – powiedział Frankiewicz.

To nie koniec. Pozwów będzie dużo więcej. Dotyczą one zarówno spekulacji jak i bezpośrednich gróźb karalnych.

źródło: wRealu24.pl, Wirtualna Polska