Poszukiwany przez Policję | fot. Policja

Policjanci z Warszawskiego śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą czynności w związku z pobiciem i uszkodzeniem mienia. Nieustaleni dotąd mężczyźni napadli na pracownika ochrony, a następnie zniszczyli terminal płatniczy w restauracji. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tych przestępstw. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Do zdarzenia doszło w jednej z restauracji, do której weszło trzech mężczyzn i kobieta. Klienci lokalu zachowywali się niestosownie, więc pracownik ochrony zwrócił im uwagę.

Doszło do ostrej wymiany zdań. Sprzeczka przerodziła się w szarpaninę na skutek, której napastnicy pobili pracownika ochrony, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Mężczyźni przed wyjściem z restauracji uszkodzili jeszcze terminal płatniczy.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tych przestępstw.  Każdy, kto rozpoznaje te osoby proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21.

Poszukiwany przez Policję | fot. Policja

Informacje można przekazać dzwoniąc na numer  22 60 391 58 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]