Zabezpieczone narkotyki / fot. Policja

170 woreczków z suszem roślinnym zabezpieczyli kcyńscy policjanci na jednej z posesji na terenie miasta. Do sprawy został zatrzymany 27-letni mieszkaniec Kcyni. Podejrzany już usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z kcyńskiego komisariatu ustalili, że 27-letni mieszkaniec miasta, na terenie posesji posiada środki odurzające. Sprawdzić posiadane informacje pojechali w czwartek (20.04) w południe.

W trakcie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez podejrzewanego, mundurowi znaleźli 170 woreczków strunowych z suszem roślinnym. Wstępne badania wykazały, że w woreczkach znajdowała się marihuana o łącznej wadze ponad 140 g. Właściciel suszu został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Wczoraj (21.04), mieszkaniec Kcyni, usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości substancji odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara od roku nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawę rozstrzygnie sąd.