Zatrzymanie poszukiwanego listem gończym / fot. Policja

Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego zatrzymali mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą, ponieważ był poszukiwany listem gończym za kilkukrotne kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Został zatrzymany przez policjantów, gdy pojawił się w rodzinnym mieście na święta. Podczas zatrzymania okazało się, że miał przy sobie marihuanę. Poszukiwany 34–latek został doprowadzony do zakładu karnego.

Policjanci z Aleksandrowa w wyniku prowadzonych działań ustalili miejsce pobytu i zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym za kilkukrotne kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Do zatrzymania doszło w piątek (14.04.17), w Aleksandrowie, po tym, jak funkcjonariusze ustalili, że 34-latek przebywający dotąd za granicą wrócił do domu na święta. Mężczyzna był poszukiwany od 6 miesięcy. Dodatkowo w trakcie zatrzymania policjanci znaleźli przy nim marihuanę .

34-latek trafił do zakładu karnego na 6 miesięcy. Nie ominie go również odpowiedzialność karna za posiadanie narkotyków.