Zatrzymany ukrywał się w wersalce / fot. Policja

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary więzienia. Detektywi ustalili, że 33-latek może przebywać w jednym z mieszkań w Mysłowicach. Stróże prawa znaleźli poszukiwanego listem gończym ukrytego w… wersalce.

Poszukiwaniami 33- letniego mieszkańca Mysłowic, za którym myslowicki sąd rejonowy wydał list gończy, zajęli się kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach. Detektywi wykonując szereg czynności operacyjnych, uzyskali informację dotyczącą miejsca przebywania mężczyzny oraz wytypowali mieszkanie, w którym mógł się ukrywać.

Mysłowiccy stróże prawa wkroczyli do akcji. Drzwi mieszkania otworzyła żona poszukiwanego mężczyzny. Kobieta twierdziła, iż mąż wyjechał poza granice kraju w celach zarobkowych i nie ma z nim kontaktu. Policjanci nie dali jednak wiary tłumaczeniom kobiety. Wszystko wskazywało na to, że ukrywa ona męża. W trakcie szczegółowego przeszukania pomieszczeń mysłowiccy kryminalni znaleźli ukrywającego się mężczyznę. Jak się okazało, schował się on przed stróżami prawa w… wersalce. 33-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie śledczym.